УНИВЕРЗАЛНИ ПАТОСНИЦИ МАТ 1

Додадете ја вашата оценка

Високо квалитетни гумени патосници со блага арома на ванила, фабрички кроени универзални за повеке модели на возила.
Произведени од високо квалитетна гума со нелизгачка подлога.

Патосниците не се лизгаат поради рапавата подлога, што го прави возењето на вашиот автомобил побезбеден и поудобен.
Зајакнати се со ставање на конвексна решетка на чувствителни места за да се спречи брзо оштетување и кинење.
Едно-сантиметарските венци околу решетките обезбедуваат целата нечистотија да се задржува само на патосниците..
Исто така, се осигуравме дека патосниците се лесни за чистење и спречуваат непријатен мирис со додавање на деликатна арома на ванила.

Додади во омилениДодадено во омилениОстрането од омилени 0
Додади за споредба
Шифра0011, 0.11
Пасира за следниве возилаAlfa Romeo: 33, 145, 146, 147, 155, 156, 159, 64, 166, GT, GTV, Gulietta, Mito, Spider
Audi: 80, 90, 100, A1, A5, Q7, TT
Chevrolet: Aveo, Lacetti, Spark, Cruze, Orlando, Trax
Citroen: C1, C2, C3, C4, C4 Cactus, C4 Picasso, C-elize, DS-5, Jumpy, Nemo, C5, C6, Berlingo (od 2002 r.), Saxo, Picasso
Daewoo: Matiz, Tacuma, Tico
Dodge: Avanger, Caliber, RAM, Journey
Fiat: 500, Albea, Brava, Bravo, Doblo, Fiorino, Freemont, Grande Punto, Linea, Multipla, Panda, Punto, Punto evo, Scudo, Sedici, Siena, Stilo, Tipo
Ford: B-max, Courier, C-max, Fiesta, Focus, Fusion, Galaxy, Kuga, Mondeo III, S-max
Honda: CR-V, City, Civic, Jazz
Hyundai: i10, i20, ix20, i30, ix35, Accent, Atos, Coupe, Elantra, Getz, Matrix, Pony,
Jaguar: X-Type
Jeep: Cherokee
Kia: Cee’d, Picanto, Rio, Sportage, Soul, Venga
Mazda: 2, 3, 323(od 1998r.), 323F, 5, 6, 626, MPV, Premacy
Mitsubishi: ASX, Carisma (od 2000r.), Colt, Grandis, Lancer (od 2000r.), Outlander, Space Star
Nissan: Micra, Qashqai, Pulsar, Terrano, X-trail
Opel: Adam, Meriva, Omega, Signum, Vectra C
Peugeot: 106, 107, 206, 207, 208, 2008, 307, 308, 3008, 407, 5008, 607, Bipper, Partner II
Renault: Captur, Clio, Kadjar, Kangoo, Megane, Modus, Scenic, Twingo
Rover: 25, 75, 400
Saab: 9-3, 9-5
Seat: Alhambra, Altea, Cordoba, Ibiza
Skoda: Citigo, Fabia, Octavia, Roomster, Yeti
Subrau: Forester, Impreza, Legacy, Levorg, Outback XV
Suzuki: Jimmy, SX4, Splash, Swift, Vitara
Toyota: Auris, Avensis, Corolla (od 2001r.), RAV4, Starlet, Yaris
Volkswagen: Amarok, Bora, Golf, New Beetle, Polo, Sharan, Tiquan, Toureg, UP!
Volvo: C30 , S60, S80

Оценки

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Оцени

Сеуште нема оценки.

Биди прв што ќе го оцениш “УНИВЕРЗАЛНИ ПАТОСНИЦИ МАТ 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

УНИВЕРЗАЛНИ ПАТОСНИЦИ МАТ 1
УНИВЕРЗАЛНИ ПАТОСНИЦИ МАТ 1
Logo
Ресетирај лозинка
Спореди ставки
  • Total (0)
Спореди
0